Friday, 11 May 2018

Kriminál, drogy, i dítě v Rusku... Nic z toho mi nevadilo! (Díl 2.)


Po pár dnech bez většího vzrušení, kdy jsem po Saiedovi jen zdálky pokukovala, jsme si jednou v noci udělali improvizovanou party na pláži. Takový malý teambuilding, protože celý animátorský tým byli v podstatě nováčci – kromě mě a Koryho. Seděli jsme v kruhu na písku, žvejkali donesené brambůrky a hráli na pravdu. Při téhle hře padají veškerá tabu a je úplně jedno, z jakého kraje hráči pocházejí. Česko, Ukrajina, Egypt… nehledě na víru, mentalitu či kulturu - každý zná pravidla a všichni podle nich hrají. Takže asi nepřekvapí, když padaly otázky typu: „Kolik jsi měl/a sexuálních partnerů?“ nebo „Kdy jsi měl/a naposledy sex?“. Pamatuji si, jak Saied tenkrát odpověděl, že měl v životě jen osm partnerek. Už tehdy se mi to číslo zdálo na animátora v Egyptě směšně malé, ale nekomentovala jsem to. Asi měl důvod před námi nepřiznat pravdu, i když si nemyslím, že by mu někdo z nás skutečně věřil. Ale všímala jsem si jeho odpovědí s velkým zájmem, protože už jsem byla napůl zakoukaná. A dvakrát se mi nelíbilo, že Saied víceméně přestal s mým dobýváním a věnoval se novým členkám týmu. Jenže ony Ukrajinky přijely do Egypta s vidinou, že si budou vydělávat na živobytí jako profesionální společnice/tanečnice u tyče, takže v našem zapadlém hotelu uprostřed pouště dlouho nevydržely. 
Já po Saiedovi pokukovala čím dál víc, zvlášť když pro mě vždycky našel hezké slovo a chválil mi outfity. Prý nikdy neviděl nikoho, kdo se obléká tak originálně jako já. A to mi hodně lichotilo, protože na svém stylu jsem si hodně zakládala 😊. Každopádně naše sblížení byla otázka jen několika málo dní. Zašla jsem za Korym, že mám problém a potřebuju jeho pomoc. Zamilovala jsem se do Saieda a nevím, co mám dělat. Kory měl z nastalé situace evidentně velkou radost, což mi dávalo naději, že moje city nejsou jednostranné, ale bitva ještě nebyla vyhraná. Slíbil mi, že se Saieda nenápadně zeptá a uvidíme, co se bude dít dál. A hned příští den, když jsme se míjeli v lobby, se mi Saied tak pronikavě podíval do očí, že jsem okamžitě věděla, která bije. Už spolu mluvili. Večer na diskotéce jsem pak Saiedovi přišla popřát dobrou noc a on se mě zeptal, jestli mu náhodou nechci něco říct. Bylo mi trapně, tak jsem se to pokoušela zahrát do autu. Ale nakonec jsme se domluvili, že si spolu popovídáme za pár dní, až budu mít volno.

Jenže v Egyptě se všechno stejně vždycky semele strašně rychle, takže jsme se sešli už v předvečer mého volna. U něj v pokoji. Pozval mě tam on, ale já neměla v plánu si s ním tu noc něco začínat. Jenom jsem to chtěla mezi námi vyjasnit, co jeden od druhého vlastně můžeme očekávat. Sedla jsem si na jeho postel a po očku sledovala televizi, protože Saied se k nějakému povídání evidentně moc neměl. Záhy jsem se dovtípila proč. Po pár minutách se totiž ve dveřích pokoje zjevil Kory. Ten jeho překvapený výraz, když mě uviděl sedět v tureckém sedu na Saiedově posteli, nikdy nezapomenu. Ale mohl to čekat 😊. Bez komentáře se usadil na protější posteli a začal balit jointa, který po prvních dvou šlucích nechal kolovat i mezi námi. Bylo už kolem půlnoci a Kory chtěl jít spát, ale z neznámého důvodu si ustlal právě na té Saiedově druhé posteli a zavřel oči. Bylo to tak absurdní, až jsem se musela smát. Jenže Saied mě přemluvil, ať s ním zůstanu, že se spolu budeme jen koukat z postele na film. Nemusím snad přibližovat, že byť ta postel byla pro jednoho dost prostorná, dva lidi se bezpodmínečně museli smrsknout, aby jeden z nich nespadl na zem. Takže přestože jsem se zdráhala, na Saiedovo pobízení jsem se k němu přitiskla, dala si hlavu na jeho rameno a ruku jsem mu položila na prsa. Cítila jsem zvýšený tlukot jeho srdce. Potom si nesměle položil svoji ruku na tu mou a já tála jak prvosenka.Kory už slušně oddychoval spánkem spravedlivým, když mě Saied začal hladit po pažích. Pomalu a jemně a pak mě políbil. Nebránila jsem se. Jeho ruka se pokoušela dostat i níž, ale rázně jsem ho zastavila s tím, že jsem si do toho pokoje nepřišla pro sex. Zaprvé to bylo dost brzo a za druhé jsem rozhodně netoužila se do něčeho takového pouštět, když na vedlejší posteli spal Kory. Bylo už dost pozdě a já nebyla zvyklá ponocovat, takže jsem v Saiedově náručí usnula takřka okamžitě.

Ráno nás probudilo bouchnutí dveří, jak Kory odešel do práce, zatímco já měla volný den a Saied vždy pracoval až večer. Začal mě zase hladit v tom šeru pokoje, a sundal si tílko. Měl tak heboučkou kůži, skoro sametovou. Snažila jsem se bránit i nyní, ale po pár marných pokusech ho odvalit jsem podlehla. Bylo to hezký, i když určitě ne takový, jaký bych si to představovala. Stalo se to hrozně brzo a možná jsem i trochu litovala, že jsme nepočkali. Ale co se stalo, nedalo se odestát. Od nynějška jsme byli pár. Což mi na jednu stranu vůbec nehrálo do karet. Plánovala jsem zůstat v Egyptě už jen do konce roku a vrátit se na nějaký čas domů. Ale teď se objevil tenhle človíček a začal mi kazit plány. Domů se mi najednou už vůbec nechtělo. I když mě moji kamarádi hodně přemlouvali, ať návrat domů zvážím, protože v průběhu léta nastaly v Egyptě velké demonstrace proti prezidentovi a byl vyhlášen výjimečný stav. Naše ministerstvo dokonce prohlásilo, že je oblast Marsa Alam nebezpečná. Což byl velkej nesmysl, tam se nedělo vůbec nic. Já se v nebezpečí necítila, naopak. A navíc jsem ani neměla peníze na letenku domů 😊.Druhý den šlo všechno ráz na ráz. Večer po práci jsme se - celá parta - sešli u Saieda na pokoji. (Nevím proč, ale Saiedův pokoj byl něco jako veřejné prostranství, kudy všichni volně procházeli sem a tam. Včetně lidí z housekeepingu nebo recepce). Popíjelo se, povídalo… O mně a o Saiedovi věděl jen Kory a moje spolubydlící – Češka Linda, které jsem to (z organizačních důvodů) říct musela. Odešla jsem spát jako první, protože jsem beznadějný spáč. Ale sotva jsem za sebou zabouchla dveře svého pokoje, zaťukal mi na dveře Saied, že Linda tu noc přespí v jeho pokoji, zatímco on stráví noc se mnou. Sundal z postele matraci a položil ji na zem (kvůli případným zvukům) a začal se svlékat. Musela jsem se smát, když jsem ho pozorovala nahého s tím jeho abnormálním hárem. Ty jeho vlásky byly něco úžasného. Tak hebké a bohaté. Jako bych objímala medvídka. Nikdy bych nevěřila, že se mi něco takového může na chlapovi líbit. V tu chvíli se mi rázem přestalo chtít spát a toužila jsem si užít každou minutu s ním. Zatímco mi masíroval záda, rozpovídal se o sobě a já se pod jeho jemnými dotyky popravdě nestačila divit. To, že žil jako teenager na ulici a dvakrát skončil za rvačky na pár chvil v kriminále, jsem ještě skousla. V mládí se člověk dopustí ledasjaké kraviny. Ale když mi prozradil, že je otcem dvouletého syna Adama, už jsem si nepřipadala tak v pohodě. Jenže tak, jak to Egypťané umí, začal ze sebe Saied dělat oběť a tvrdil, že matka jeho dítěte zůstává v Rusku a do Egypta se nechystá. Saied toho kluka nikdy neviděl live. Nikdy ho nedržel v náručí a neměl ani naději, že se to někdy stane. Bylo mi ho líto a nepřemýšlela jsem nad tím, že by ta jeho story mohla mít i jinou verzi. Skončili jsme si v náručí a tiše usnuli bok po boku.

Pokračování příště...
No comments:

Post a Comment